Koželj - predelava zdravilnih zelišč in izdelava kozmetičnih izdelkov

 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

МАКЕДОНСКИ

0

 
 
 
 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

МАКЕДОНСКИ

SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

МАКЕДОНСКИ

 
  0
  • Дома
  • НАШАТА ПРИКАЗНА
  • ПРОИЗВОДИ
  • СЕРТИФИКАТИ
  • КОНТАКТ
  •  
   

  ШТО ВЕЛАТ СТРАНКИТЕ ЗА НАС

   

  Ана Буцик

  Ана Буцик, Словенечкa алпскa скијачка

  Ана Буцик

  Словенечкa алпскa скијачка

  Член сум на А-тимот во алпско скијање. Нашиот спорт се одвива на отворено, често во тешки временски услови. Затоа ја користам кремата од морков од линијата Kremca за да ја заштитам кожата од сонце, снег и ветер. Навечер ја хидратирам кожата со регенеративната крема, а рацете со кремата од лаванда. Следниот ден сум повторно подготвена за акција.

  FБ страница: Ана Буцик
  Инстаграм: anabucik


  Ана Древ

  Ана Древ, Словенечкa алпскa скијачка

  Ана Древ

  Словенечкa алпскa скијачка

  Член сум на словенечкиот национален тим во алпско скијање. Во текот на мојата кариера сум ималa неколку повреди, особено проблеми со коленото (два пати имав скинати лигаменти), кои се повторуваат со секој напорен тренинг. За да можам да тренирам следниот ден, морам да се погрижам и да ги негувам повредите во текот на ноќта. Билната обвивка FIZIO ми помага да се разбудам со одморено коленото и намалени болки, подготвена за новиот ден.

  Инстаграм: ana.drev


  Ален Лилич

  Ален Лилич, дипломиран физиотерапевт

  Ален Лилич

  дипломиран физиотерапевт

  На своите пациенти, меѓу кои и неколку врвни спортисти, сакам да им овозможам што побрзо и подобро опоравување, затоа речиси 20 години ги користам производите на компанијата Kожељ ДДО Доб. Омилена ми е колекцијата FIZIO, која е наменета само за спортисти. Особено ми се допаѓаат FIZIO Artro и билната облога FIZIO.

  Веб страница: Физиоцентар
  FБ страница: Ален Лилич


  Уршка Рабич Бевц

  Уршка Рабич Бевц, Поранешна алпска скијачка

  Уршка Рабич Бевц

  Поранешна алпска скијачка

  Се уште сум присутна во круговите на алпското скијање како главен тренер во Австралија и лидер во Парк Сити колеџот во САД. Кога се натпреварував ги користев производите FIZIO и RASTIN, кои ми помагаа за брзо обновување на модринките и повредите. Сега, за нега на кожата ги користам производите KREMCA. Секојдневно во ладни и ветровити услови на снег го користам кремот против брчки. Кон крајот на денот, кога на кожата и се потребни хранливи супстанции, ја користам ноќната регенеративна крема.

  FБ страница: Уршка Рабич Бевц


  Вања Бродник

  Вања Бродник, Словенечка алпска скијачка

  Вања Бродник

  Словенечка алпска скијачка

  По напорните тренинзи и натпревари, на мускулите им е потребна регенерација, затоа производите Кожељ се секогаш во мојот куфер.  Кремот за греење го користам пред тренинг и натпревари. Билната облога ми помага при регенерација и ублажување на болката во коленото и 'рбетот, особено кога темпото на тренинг и натпревари е многу напорно. Кремата од морков ја прави кожата на моето лице мека и свежа, дури и кога сум често изложена на ветер, студ и јако сонце.

  FБ страница: Вања Бродник

   
   
  Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
  ПРЕБАРУВАЈ
  Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
   
  ПРЕБАРУВАЈ
   
  Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
  Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
   
   
   
   
  Copyright © 2019 Се обврзуваме да објавуваме само проверени и точни податоци. Доколку на нашиот сајт најдете лажни или неточни податоци, ве молиме да не информирате на info@kozelj.net. Фотографиите не ги гарантираат својствата на производот.