Koželj - predelava zdravilnih zelišč in izdelava kozmetičnih izdelkov

 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • ENGLISH
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

ENGLISH

МАКЕДОНСКИ

0

 
 
 
 • Дома
 • НАШАТА ПРИКАЗНА
 • ПРОИЗВОДИ
 • СЕРТИФИКАТИ
 • КОНТАКТ
 •  

Млеко за тело

6,00 €
170 g

ЕФЕКТОТ НА ПРОИЗВОДОТ:

Дали некогаш сте слушнале како вашата кожа испушта воздишка на олеснување. Уште не? Крајно време е да ѝ овозможите нешто сосема ново. Млекото е погодно за сите типови на кожа.

Млекото за тело Kremca за секојдневна употреба е наменето за сите делови на вашето тело во секоја прилика. Направете вашата кожа повторно да изгледа мека, нежна и здрава. Млекото за тело е погодно и за чувствителна детска кожа после капење.
СОСТОЈКИ:
Aqua, Hexyldecanol (and) Hexyldecyl Laurate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Calendula officinalis Extract, Olea Europaea fruit oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-12, Cetyl alcohol, Dimethicone, Butryospermum Parkii, Panthenol, Parfum, Lactic acid
Во кошничка
 
 
 
Начин на употреба Начин на чување Рок на употреба

Млекото за тело Kremca нанесете го кожата веднаш по туширање или капење и нежно масирајте.

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Млекото е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање.   
Начин на употреба

Млекото за тело Kremca нанесете го кожата веднаш по туширање или капење и нежно масирајте.
Начин на чување

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!
Рок на употреба

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Млекото е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање.   
 
 
 
 
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
ПРЕБАРУВАЈ
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
 
ПРЕБАРУВАЈ
 
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
 
 
 
 
Copyright © 2021 Се обврзуваме да објавуваме само проверени и точни податоци. Доколку на нашиот сајт најдете лажни или неточни податоци, ве молиме да не информирате на info@kozelj.net. Фотографиите не ги гарантираат својствата на производот.