Koželj - predelava zdravilnih zelišč in izdelava kozmetičnih izdelkov

 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • ENGLISH
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

ENGLISH

МАКЕДОНСКИ

0

 
 
 
 • Дома
 • НАШАТА ПРИКАЗНА
 • ПРОИЗВОДИ
 • СЕРТИФИКАТИ
 • КОНТАКТ
 •  

Крема за раце

3,50 €
50 g

ЕФЕКТОТ НА ПРОИЗВОДОТ:

Сигурно ви е познато непријатното чувство кога кожата на рацете станува бледа, исушена и испукана. Затоа, негувајте ги со кремата за раце Kremca и овозможете им природна нега.
СОСТОЈКИ:
Aqua, Glyceryl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Decyl Oleate, Ceteareth-12, Olea Europaea, Isopropyl Myristate, Paraffinum liquidum, Cetyl Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Butyrospermum Parkii, Panthenol, Allantoin, Methylparaben, Propylparaben,
Во кошничка
 
 
 
Начин на употреба Начин на чување Рок на употреба

Кремата за раце нанесете ја на рацете и нежно масирајте. Кремата се впива многу брзо и не остава мрсни траги. Погодна е за секој тип на кожа.

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање на пакувањето. 
Начин на употреба

Кремата за раце нанесете ја на рацете и нежно масирајте. Кремата се впива многу брзо и не остава мрсни траги. Погодна е за секој тип на кожа.
Начин на чување

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!
Рок на употреба

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање на пакувањето. 
 
 
 
 
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
ПРЕБАРУВАЈ
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
 
ПРЕБАРУВАЈ
 
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
 
 
 
 
Copyright © 2021 Се обврзуваме да објавуваме само проверени и точни податоци. Доколку на нашиот сајт најдете лажни или неточни податоци, ве молиме да не информирате на info@kozelj.net. Фотографиите не ги гарантираат својствата на производот.