Koželj - predelava zdravilnih zelišč in izdelava kozmetičnih izdelkov

 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • ENGLISH
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

ENGLISH

МАКЕДОНСКИ

0

 
 
 
 • Дома
 • НАШАТА ПРИКАЗНА
 • ПРОИЗВОДИ
 • СЕРТИФИКАТИ
 • КОНТАКТ
 •  

Дневна крема од морков

15,00 €
50 g

ЕФЕКТОТ НА ПРОИЗВОДОТ:

Дневната крема од морков Kremca е збогатена со витамини и природни масла кои кожата ја омекнуваат, навлажнуваат, подмладуваат и ја штитат од штетните надворешни влијанија.
СОСТОЈКИ:
Aqua, Trideceth-9 (and) PEG-5 Ethylhexanoate, Glycerin, Isopropyl Myristate, Olea Europaea fruit oil (Jojoba), Cetearyl Ethylhexanoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum, Panthenol, Magnesium sulfate, Methylparaben
Во кошничка
 
 
 
Начин на употреба Начин на чување Рок на употреба

Кремата нанесете ја на чиста кожа и нежно масирајте со врвовите на прстите. Кремата е погодна за секој тип на кожа.

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!

Рокот на употреба е означен на пакувањето.  Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање на пакувањето.  
Начин на употреба

Кремата нанесете ја на чиста кожа и нежно масирајте со врвовите на прстите. Кремата е погодна за секој тип на кожа.
Начин на чување

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!
Рок на употреба

Рокот на употреба е означен на пакувањето.  Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање на пакувањето.  
 
 
 
 
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
ПРЕБАРУВАЈ
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
 
ПРЕБАРУВАЈ
 
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
 
 
 
 
Copyright © 2021 Се обврзуваме да објавуваме само проверени и точни податоци. Доколку на нашиот сајт најдете лажни или неточни податоци, ве молиме да не информирате на info@kozelj.net. Фотографиите не ги гарантираат својствата на производот.