Koželj - predelava zdravilnih zelišč in izdelava kozmetičnih izdelkov

 • SLOVENSKI
 • HRVATSKI
 • SRPSKI
 • ENGLISH
 • МАКЕДОНСКИ
SLOVENSKI

HRVATSKI

SRPSKI

ENGLISH

МАКЕДОНСКИ

0

 
 
 
 • Дома
 • НАШАТА ПРИКАЗНА
 • ПРОИЗВОДИ
 • СЕРТИФИКАТИ
 • КОНТАКТ
 •  

FIZIO Билен гел

6,00 €
170 g

ЕФЕКТОТ НА ПРОИЗВОДОТ:

Производот е наменет за масажа на мускулите пред и по спортски активности или други физички оптоварувања. FIZIO билниот гел е наменет како средство за рачна и ултразвучна масажа.

Производот содржи комбинација на состојки кои помагаат при масажа бидејќи имаат смирувачки ефект на ладење, ја ослободуваат тензијата во мускулите и ја подобруваат флексибилноста на зглобовите. Состојќите ја тонизираат и зајакнуваат кожата.
СОСТОЈКИ:
Aqua, Symphytum Officinale Root Extract, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Chamomilla Matricaria Flower Extract, Polysorbate 60, Carbomer, Triethanolamine, Methylparaben, Propylparaben
Во кошничка
 
 
 
Начин на употреба Начин на чување Рок на употреба

Билниот гел FIZIO се користи по потреба, најмногу 2 пати дневно, во една апликација од 6 г.

Билниот гел FIZIO не се користи на оштетена кожа.

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање
Начин на употреба

Билниот гел FIZIO се користи по потреба, најмногу 2 пати дневно, во една апликација од 6 г.

Билниот гел FIZIO не се користи на оштетена кожа.
Начин на чување

Да се чува затворена на температура до 25 ° C и заштитена од директна сончева светлина. Да се чува надвор од  дофат на деца!
Рок на употреба

Рокот на употреба е означен на пакувањето. Кремата е препорачливо да се употреби во тек на 3 месеци по првото отворање
 
 
 
 
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
ПРЕБАРУВАЈ
Погледнете ја нашата целостна понуда и одберете производ за себе.
 
ПРЕБАРУВАЈ
 
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
Ги подржуваме најсигурните онлајн начини на плаќање. Во неколку чекори, безбедно до вашиот производ.
 
 
 
 
Copyright © 2020 Се обврзуваме да објавуваме само проверени и точни податоци. Доколку на нашиот сајт најдете лажни или неточни податоци, ве молиме да не информирате на info@kozelj.net. Фотографиите не ги гарантираат својствата на производот.